Częste pytania

1. Jak rozpocząć współpracę? Zarejestruj się BEZPŁATNIE w ORLLO BIZNES korzystając z formularza (przejdź do formularza rejestracji), prześlij wymagane dokumenty i poczekaj na naszą pozytywną weryfikację zgłoszenia. Po zatwierdzeniu konta, możesz od razu składać zamówienia.
2. Czy jest opłata za korzystanie z waszej platformy? Nie. Rejestracja i korzystanie z platformy ORLLO BIZNES są BEZPŁATNE.
3. Jakie są koszty współpracy? Płacisz jedynie za towar oraz jego wysyłkę.
4. W jaki sposób aktualizować ofertę w moim sklepie? Po pomyślnej rejestracji w ORLLO BIZNES udostępniamy możliwość bezpłatnego pobierania zestawu dla sprzedawców. Zestawy zawierają gotowe opisy, specyfikacje techniczne, zdjęcia poszczególnych produktów.
5. Jakie jest minimalne zamówienie? Nie mamy minimalnego zamówienia, możesz zamawiać po 1 sztuce.
6. Po jakich cenach mam sprzedawać? Jaki jest mój zysk? Każdy produkt ma swoją sugerowaną cenę detaliczną. Twój zysk to marża, czyli różnica pomiędzy ceną, po jakiej sprzedajesz (detaliczną), a Twoją ceną zakupu na naszej platformie.
7. Czy oferujecie darmową dostawę? Darmowa dostawa na terenie Polski jest dostępna przy zamówieniu na kwotę 1000 zł brutto i wyższą.
8. Czy obsługujecie przesyłki pobraniowe? Tak, oferujemy przesyłki pobraniowe.
9. W jaki sposób przesyłane są faktury? Faktury VAT przesyłamy w formie elektronicznej (pliki PDF). Nie wkładamy faktur i paragonów do paczek skierowanych bezpośrednio do Klientów końcowych.
10. Czy przyjmujecie zwroty i reklamacje? Reklamowany towar wraz z formularzem reklamacyjnym należy przesłać do nas.
Jeśli Twój Klient odstępuje od umowy, towar jest zwracany na adres Twojego sklepu.
Nie przyjmujemy zwrotu sprawnego towaru.
11. Czy możliwe są rabaty przy większych zamówieniach? W przypadku składania większych zamówień (powyżej 10 sztuk), a także przy stałej współpracy oferujemy atrakcyjne zniżki oraz rabaty. Zamówienia na pojedyncze sztuki nie podlegają dodatkowym rabatom.
12. Czy mogę sprzedawać na allegro lub na ebay? Tak, możesz wystawiać nasze produkty na allegro czy innych portalach. orllo biznes współpraca hurtowania dropshipping


 
kamera-sportowa-xpro-faq-orllo-pl
Skontaktuj się z nami
Jeśli masz dodatkowe pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji:

Zadzwoń (pon.-piąt.: 8:00-18:00)

  +48 22 243 17 17 wew. 2
  +48 600 015 406

Napisz orllo@orllo.pl
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>